WANNY SPA

Wanny Spa

Wanny spa są jednym z najnowszych wynalazków do masażu. Zwiększone zainteresowanie tego typu wannami wynika z tego, że coraz częściej prowadzimy stresujący tryb życia i potrzebny nam jest wyższy poziom relaksu, aby móc zapomnieć o troskach mijającego dnia. Masaż, który zafundują wanny spa pomoże również utrzymać cerę w należytym porządku. Tego typu masaże idealne są w profilaktyce jak i w leczeniu cellulitu, żylaków, odcisków itd. Początkowo wanny tego typu spotykano jedynie w hotelach o wysokim standardzie, na basenach oraz w salonach spa. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy z nas może pozwolić sobie na kąpiel połączoną ze wspaniałym masażem, który pobudzi i zregeneruje ciało.

Oferujemy wanny firmy HotSpring, ponieważ jest to lider na rynku systemów Spa. Co więcej jest pierwszą na świecie firmą, która opracowała i zastosowała większość z obowiązujących do tej pory standardów hydromasażu i hydroterapii. 30 letnia tradycja oraz ogromne zaplecze naukowo-badawcze pozwala jej utrzymywać się na pierwszym miejscu wśród producentów systemów Spa.

Ponad 1 000 000 sprzedanych urządzeń świadczy o ogromnym zaufaniu jakim klienci obdarzyli markę HotSpring, o jakości jej produktów oraz legendarnej już niezawodności.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej oferty:
Wanny HotSpring 1 [PDF 2,7 MB]
Wanny HotSpring 2 [PDF 5,3 MB]


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania - prosimy o kontakt. Nasi pracownicy w rzetelny sposób rozwieją wszelkie wątpliwości i doradzą, jaki produkt będzie najbardziej odpowiadał Państwa potrzebom. Współpraca z nami to nie tylko zakup satysfakcjonującego produktu, ale również fachowa pomoc techniczna, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wanny spa - wypoczynek w zaciszu własnego domu!