ŁAŹNIE PAROWE

Łaźnie parowe

Inaczej Sauny Tureckie lub Rzymskie już w starożytnym Rzymie były znane i pełniły znaczącą rolę w codziennym życiu.

Łaźnie parowe to pomieszczenia, w których znajduje się gorącą para wodna. Parę wytwarza specjalny generator. Są idealne dla osób, które nie mogą wytrzymać gorąca w saunie suchej. Tutaj stawia się raczej na wilgotność względną powietrza, która dochodzi aż do 100 procent. Kąpiel w tego typu łaźni działa kojąco na chore drogi oddechowe. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla osób mających problemy z zatokami. Dodatkowo łaźnie parowe skutecznie oczyszczają skórę z toksyn i poprawiają jej ukrwienie, dzięki czemu po regularnych wizytach staję się ona bardziej jędrna.

Moc generatora pary dobiera się w zależności od wielkości pomieszczenia, a dzięki zastosowaniu wbudowanemu termostatowi urządzenie wystarczy ustawić na odpowiednią temperaturę. Łaźnia powinna być połączona z głównym kanałem wentylacji, a skraplająca się woda powinna spływać do kanalizacji.

Wnętrze wykonane jest zazwyczaj z płytek, kamienia lub kafli ceramicznych, tworzywa sztucznego, aluminimum lub szkła - powinno być odporne na wysoką wilgotność. Może być wykonane w konstrukcji lekkiej lub ciężkiej. Należy pamiętać, że budowa wnętrza jest ważne, także z punktu widzenia atmosfery i estetyki.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania - prosimy o kontakt. Nasi pracownicy w rzetelny sposób rozwieją wszelkie wątpliwości i doradzą, jaki produkt będzie najbardziej odpowiadał Państwa potrzebom. Współpraca z nami to nie tylko zakup satysfakcjonującego produktu, ale również fachowa pomoc techniczna, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Łaźnie parowe - źródło zdrowia i urody!