KABINY INFRARED

Kabiny infrared

Ostatnimi czasy bardzo głośno zrobiło się na temat wszelkiego rodzaju zabiegów spa.

Taki szum wywołuje moda na piękne i zadbane ciało. Dlatego właśnie tak wiele osób rozpoczęło swoją przygodę z masażami i innego typu zabiegami kosmetycznymi. Równie wielkim zainteresowaniem cieszą się sauny. Wielu z nas korzysta z zalet sauny fińskiej, lecz nie każdy wie, że istnieją nowocześniejsze sauny. Kabiny infrared wyposażone są w system głębokiego wnikania ciepła, który ma za zadanie pomóc rozprawić się z cellulitisem. Przede wszystkim jednak może z niej korzystać każdy, niezależnie od stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Dodatkowo w kabinie panuje niewysoka temperatura, dzięki czemu wizyta w niej nie jest tak uciążliwa. Z drugiej strony następuje głębokie ogrzanie organizmu w wyniku użycia promieni podczerwonych.

Sauny infrared stają się tak popularne oraz coraz więcej osób uwzględnia je, jako wyposażenie swojego domu, które idealnie się do tego nadają, ponieważ nie wytwarzają wilgoci, zużywają niewiele energii oraz mają małe gabaryty. A każdy z nas marzy o tym by mieć w domu własne niewielkie spa! Kabiny infrared zapewniają trening bez wysiłku, uczucie jak po masażu całego ciała, zwiększenie wydajności serca, ale oprócz tego łagodzą ból i przede wszystkim usuwają skutki stresu. Po jednej sesji poczujesz się głęboko odprężony i zrelaksowany.

Podstawowe zalety sauny infrared:

  • WALKA Z CELULITISEM
  • POZYTYWNY WPŁYW NA ZDROWIE I WYGLĄD CERY
  • POWODUJE ZMIEJSZNIE NAPIĘCIA MIĘŚNI
  • PODNIESIENIE WYDAJNOŚCI UKŁADU SERCOWO - NACZYNIOWEGO
  • ŁAGODZENIE BÓLU
  • DZIAŁA ANTYDEPRESYJNIE

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania - prosimy o kontakt. Nasi pracownicy w rzetelny sposób rozwieją wszelkie wątpliwości i doradzą, jaki produkt będzie najbardziej odpowiadał Państwa potrzebom. Współpraca z nami to nie tylko zakup satysfakcjonującego produktu, ale również fachowa pomoc techniczna, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Kabiny infrared - nowoczesny sposób na relaks!